NHL: Dainiaus Zubraus klubas šventė vienuoliktą pergalę

Vienuoliktą pergalę 28-ose NHL ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo dvyliktąją vietą šešiolikos komandų Rytų konferencijoje užimantis Dainiaus Zubraus atstovaujamas „New Jersey Devils“ (26 tšk.) klubas.
Dainius Zubrus
Dainius Zubrus / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmadienį svečiuose 9,8 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Devils“ ledo ritulininkai 2:1 (0:0, 2:1, 0:0) nugalėjo devynioliktą nesėkmę per 27 mačus patyrusią Rytų konferencijos autsaiderę „Carolina Hurricanes“ (19 taškų) komandą.

Per 9 žaidimo minutes (9:09) lietuvis dukart smūgiavo į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių.

Įvarčius nugalėtojams pelnė 1500-ąsias NHL rungtynes žaidęs 42-ejų metų Jaromiras Jagras (34:45), pasižymėjęs ir rezultatyviu perdavimu, bei Adamas Henrique'as (39:46), o „Devils“ vartininkas Cory'is Schneideris atrėmė 39 metimus, įskaitant 17 per trečiąjį kėlinį.

Arenos šeimininkai, kurie pirmavo po Justino Faulko (27:11) įvarčio, patyrė trečią pralaimėjimą iš eilės reguliariajame sezone, o „Hurricanes“ vartininko Camo Wardo sąskaitoje – 14 atremtų svečių metimų.

Kitose pirmadienio NHL reguliariojo sezono rungtynėse Niujorko „New York Rangers“ ekipa po pratęsimo 4:3 (0:1, 2:0, 1:2, 1:0) nugalėjo „Pittsburgh Penguins“ komandą, o „Saint Luis Blues“ klubas 4:2 (2:0, 0:1, 2:1) privertė pasiduoti „Florida Panthers“ ledo ritulininkus.