NHL: Dainiaus Zubraus rezultatyvus perdavimas neišgelbėjo „Devils“ ledo ritulininkų (visi rezultatai)

Dvidešimt ketvirtą rezultatyvų perdavimą 75-ose NHL ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, tačiau jo atstovaujamas Naujojo Džersio „Devils“ klubas patyrė 33-ią pralaimėjimą.
Dainius Zubrus (kairėje)
Dainius Zubrus (kairėje) / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Penktadienį namuose „Devils“ ledo ritulininkai po baudinių serijos 3:4 (0:0, 1:2, 2:1, 0:0, 0:1) turėjo pripažinti Toronto „Maple Leafs“ komandos pranašumą, kuriai tai buvo 33-ioji pergalė per 75 mačus.

„Devils“ (90 tšk.) klubas Rytų konferencijoje užima šeštąją vietą, o „Maple Leafs“ (74 tšk.) ekipa taip pat Rytuose žengia tik 12-a.

Po D.Zubraus rezultatyvaus perdavimo antrojo kėlinio pabaigoje (38:57) pirmąjį „Devils“ įvartį rungtynėse pelnė Jacobas Josefsonas, o šeimininkai sumažino atsilikimą iki 1:2.

Iš viso Lietuvos ledo ritulininkas per 18 su puse (18:32) žaidimo minučių kartą metė į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių.

Be 24 rezultatyvių perdavimų, 33-ejų D.Zubraus sąskaitoje šiame sezone – 16 įvarčių ir 34 baudos minutės.

Likusių įvarčių autoriais Naujojo Džersio klubo gretose tapo Zachas Parise'as (50:57) bei Adamas Henrique'as (55:18).

Įvarčiais prie svečių pergalės prisidėjo Tyleris Bozakas (33:47), Nazemas Kadri (34:56), kuris dar realizavo ir pergalingą baudinį, bei Davidas Steckelis (49:25).