NHL: Dainius Zubrus ir „Devils“ ledo ritulininkai tęsia pergalių seriją

Trečią pergalę iš eilės ir penktą per paskutinius šešis mačus NHL ledo ritulio lygoje antradienį iškovojo Dainiaus Zubraus atstovaujamas Naujojo Džersio „Devils“ klubas.
Tanneris Glassas ir Dainius Zubrus
Tanneris Glassas ir Dainius Zubrus / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Devils“ ledo ritulininkai namuose 5:1 (1:0, 3:0, 1:1) sutriuškino Vinipego „Jets“ klubą ir su 54 taškais po 45 rungtynių išsaugojo šeštąją vietą NHL lygos Rytų konferencijoje.

„Jets“ (47 tšk.) po 25-o pralaimėjimo per 46 mačus toje pačioje konferencijoje žengia dešimta.

Lietuvis per 17 su puse žaidimo minučių (17:38) nė karto nemetė į varžovų vartus bei trečiajame kėlinyje (53:08) gavo dvi baudos minutes.

Dviem įvarčiais prie „Devils“ pergalės prisidėjo Ilja Kovalčiukas (18:59 ir 27:38), vienu – Petras Sykora (21:32), Davidas Clarksonas (24:48) bei Patrikas Eliašas (51:31).

Vienintelio įvarčio autorius svečių gretose – Tobiasas Enstromas (48:18).