NHL: Dainius Zubrus sėkmingu žaidimu toliau džiugina savo gerbėjus

Dainius Zubrus
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Dainius Zubrus
0

Dainius Zubrus buvo pastebimas NHL pirmenybėse ir padėjo Naujojo Džersio „Devils“ 63 tšk.) ekipai iškovoti ketvirtąją pergalę iš eilės. Lietuvis pelnė jau 15-ąjį įvartį 52-ose sezono rungtynėse.

Sekmadienį namuose „Devils“ ledo ritulininkai 5:2 (2:0, 2:1, 1:1) nugalėjo penktojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančią Pitsbergo „Penguins“ (64 tšk.) komandą, kuriai tai buvo 23-čiasis pralaimėjimas per 53 mačus.

Po „Devils“ puolėjo įvarčio antrojo kėlinio pradžioje (22:28) arenos šeimininkai pirmavo 3:0.

Pats Lietuvos ledo ritulininkas per nepilnas 19 žaidimo minučių (18:47) kartą metė į svečių vartus, blokavo varžovo metimą ir išvengė baudos minučių.

Be 15 įvarčių, 33-ejų metų D. Zubraus sąskaitoje šiame sezone – 16 rezultatyvių perdavimų ir 24 baudos minutės.

Likusius įvarčius nugalėtojams pelnė Ilja Kovalčiukas (2:21), Antonas Volčenkovas (9:33), Zachas Parise'as (31:22) ir Davidas Clarksonas (59:13).

Svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Mattas Niskanenas (23:02) bei Jevgenijus Malkinas (51:43).

Lietuvio klubas su 30 pergalių įsitvirtino Rytų konferencijos šeštojoje vietoje.