NHL: Dainius Zubrus sėkmingu žaidimu toliau džiugina savo gerbėjus

Dainius Zubrus buvo pastebimas NHL pirmenybėse ir padėjo Naujojo Džersio „Devils“ 63 tšk.) ekipai iškovoti ketvirtąją pergalę iš eilės. Lietuvis pelnė jau 15-ąjį įvartį 52-ose sezono rungtynėse.
Dainius Zubrus
Dainius Zubrus / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Sekmadienį namuose „Devils“ ledo ritulininkai 5:2 (2:0, 2:1, 1:1) nugalėjo penktojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančią Pitsbergo „Penguins“ (64 tšk.) komandą, kuriai tai buvo 23-čiasis pralaimėjimas per 53 mačus.

Po „Devils“ puolėjo įvarčio antrojo kėlinio pradžioje (22:28) arenos šeimininkai pirmavo 3:0.

Pats Lietuvos ledo ritulininkas per nepilnas 19 žaidimo minučių (18:47) kartą metė į svečių vartus, blokavo varžovo metimą ir išvengė baudos minučių.

Be 15 įvarčių, 33-ejų metų D. Zubraus sąskaitoje šiame sezone – 16 rezultatyvių perdavimų ir 24 baudos minutės.

Likusius įvarčius nugalėtojams pelnė Ilja Kovalčiukas (2:21), Antonas Volčenkovas (9:33), Zachas Parise'as (31:22) ir Davidas Clarksonas (59:13).

Svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Mattas Niskanenas (23:02) bei Jevgenijus Malkinas (51:43).

Lietuvio klubas su 30 pergalių įsitvirtino Rytų konferencijos šeštojoje vietoje.