NHL: „Devils“ ir Dainius Zubrus nutraukė pralaimėjimų seriją

Dainius Zubrus (Nr. 8) švenčia pergalę su komandos draugais.
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Dainius Zubrus (Nr. 8) švenčia pergalę su komandos draugais.
0

Naujojo Džersio „Devils“ (11 tšk.) klubas, kuriame rungtyniauja lietuvis Dainius Zubrus, nutraukė trijų iš eilės pralaimėjimų seriją stipriausioje pasaulio ledo ritulio lygoje - NHL.

Ketvirtadienį svečiuose „Devils“ ledo ritulininkai po baudinių serijos 4:3 (0:0, 2:2, 1:1, 0:0, 1:0) įveikė Filadelfijos „Flyers“ komandą ir iškovojo šeštąją pergalę 11-ose šio sezono rungtynėse.

„Devils“ (11 tšk.) ledo ritulininkai NHL lygos Rytų Konferencijoje užima 11 vietą, o „Flyers“ (16 tšk.) žengia ketvirta.

Per 21 su puse žaidimo minutės (21:36) puolėjas iš Lietuvos D.Zubrus triskart metė į varžovų vartus, blokavo du šeimininkų metimus bei išvengė baudos minučių.

Per 11 šio sezono rungtynių D. Zubrus įmušė 3 įvarčius bei atsėdėjo 4 baudos minutes.

Po įvartį į aikštės šeimininkų vartus įmušė Zachas Parise'as (28:59), Adamas Henrique'as (31:57) ir Davidas Clarksonas (53:25), o pergalingą baudinį realizavo Patrikas Eliašas.

Pralaimėjusiems po įvartį pelnė Zacas Rinaldo (22:28), Claude'as Giroux'as (28:08) ir Maxime'as Talbotas (42:37).