NHL: „Devils“ su Dainiumi Zubrumi įtraukė nesėkmių sūkurys

Ketvirtąją nesėkmę iš eilės NHL ledo ritulio lygoje patyrė Naujojo Džersio „Devils“ klubas su lietuviu Dainiumi Zubrumi.
Dainius Zubrus (centre) atakuoja, bet „Jats“ išgelbėjo vartininkas.
Dainius Zubrus (centre) atakuoja, bet „Jats“ išgelbėjo vartininkas. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Šeštadienį svečiuose „Devils“ ledo ritulininkai 2:4 (1:1, 1:1, 0:2) nusileido Vinipego „Jats“ komandai.

13 kartą per 25 mačus prlaimėję „Devils“ (25 tšk.) NHL lygos Rytų konferencijoje nukrito į 12 vietą, į priekį praleisdami būtent "Jats" (26 tšk.) klubą.

18 su puse minutės (18:33) aikštėje praleidęs D.Zubrus triskart metė į varžovų vartus, blokavo varžovo metimą ir atsėdėjo dvi baudos minutes. Įvarčiu arba rezultatyviu perdavimu D.Zubrui pasižymėti nepavyksta jau penktą mačą iš eilės.

Po įvartį svečiams pelnė Adamas Henrique'as (05:53) ir Patrikas Eliašas (17:17).

Nugalėtojų gretose dviem įvarčiais pasižymėjo Evanderis Kane'as (01:42 ir 19:28), dar po vieną įmušė Aleksas Burmistrovas (38:24) bei Markas Stuartas (53:13).