NHL ledo ritulio lyga: Dainius Zubrus ir „Devils“ pralaimėjo po pratęsimo (rezultatai, video)

D.Zubrus ir jo ekipa patyrė 10-tą nesėkmę
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Dainius Zubrus nepasižymėjo.
0

Trisdešimt ketvirtą nesėkmę 52–ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė keturioliktąją vietą vietą Rytų konferencijoje užimantis Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio „Devils“ (40 tšk.) klubas.

Penktadienį namuose „Devils“ ledo ritulininkai po pratęsimo 3:4 (2:2, 1:0, 0:1, 0:1) nusileido 23–ią pergalę per 52 mačus iškovojusiai bei dešimtojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančiai Floridos „Panthers“ (52 tšk.) komandai.

Per daugiau nei 18 žaidimo minučių (18:22) 32–ejų metų lietuvis keturis kartus netaikliai metė į varžovų varžovų vartus bei išvengė baudos minučių.

Įvarčius arenos šeimininkams pelnė Travisas Zajacas (08:52), Jasonas Arnottas (11:01) ir Markas Fayne'as (26:20).

Svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Christopheris Higginsas (06:52), Dennisas Widemanas (12:35), Mike'as Santorellis (52:52) ir Rostislavas Oleszas (62:00).