NHL pirmenybėse Dainius Zubrus su „Devils“ ir vėl pralaimėjo

Dainius Zubrus
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Dainius Zubrus
Šaltinis: BNS
0

Pralaimėjimą NHL reguliariojo sezono rungtynėse patyrė bei į vienuoliktąją vietą Rytų konferencijoje nukrito Dainiaus Zubraus atstovaujamas „New Jersey Devils“ (8/11, 18 tšk.) klubas, išvykoje 1:3 (0:0, 0:2, 1:1) turėjęs pripažinti į šeštąją poziciją Vakarų konferencijoje pakilusios „Winnipeg Jets“ (10/10, 23 taškai) pranašumą.

Per 9 su puse žaidimo minutes (9:25) 36-erių metų lietuvis kartą smūgiavo į arenos šeimininkų vartus, blokavo varžovo metimą ir pirmajame (2:44) bei antrajame (33:43) kėliniuose gavo po dvi baudos minutes.

Vienintelio įvarčio autoriumi svečių gretose tapo Martinas Havlatas (41:13).

Nugalėtojų gretose įvarčiais pasižymėjo Mathieu Perreault'as (21:54), Markas Scheifele'as (23:38) ir Michaelas Frolikas (56:07; 1 rezultatyvus perdavimas).

„Devils“ vartininkas Corey'is Schneideris atrėmė 31, o „Jets“ vartininkas Michaelas Hutchinsonas – 21 varžovo metimą.