TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

NHL pirmenybėse – ketvirtoji iš eilės Dainiaus Zubraus komandos pergalė (rezultatai)

„Devils“ ledo ritulininkai
AFP/„Scanpix“ nuotr. / „Devils“ ledo ritulininkai
Šaltinis: BNS
0

Trisdešimtą pergalę 65-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse – ketvirtą iš eilės – iškovojo dvyliktąją vietą tarp penkiolikos Rytų konferencijos ekipų užimantis Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio „Devils“ (64 tšk.) klubas.

Sekmadienį svečiuose „Devils“ ledo ritulininkai po baudinių serijos 3:2 (0:0, 1:1, 1:1, 0:0, 1:0) nugalėjo keturioliktojoje pozicijoje Rytuose esančią Niujorko „Islanders“ (60 tšk.) komandą, kuriai tai buvo 42-asis pralaimėjimas per 67 mačus.

32-ejų metų lietuvis šiose rungtynėse per nepilnas 17 žaidimo minučių (16:50) nė karto nemetė į varžovų vartus bei pirmajame (07:00) ir antrajame (32:58) kėliniuose gavo po dvi baudos minutes.
Svečiams, kurie laimėjo jau 20 rungtynių iš 24 paskutiniųjų, įvarčius pelnė Brianas Rolstonas (24:09), kuris realizavo ir pergalingą baudinį, ir Ilja Kovalčiukas (42:52).

Įvarčių autoriai arenos šeimininkų gretose – Joshas Bailey'is (37:06) ir Blake'as Comeau (56:18).