NLRL čempionate – pirmoji Elektrėnų ESC pergalė

Nacionalinės ledo ritulio lygos (NLRL) aukščiausio diviziono dvikovoje Elektrėnų ESC tik pačioje rungtynių pabaigoje išsigelbėjo nuo pralaimėjimo Vilniaus VNA ekipai ir iškovojo pergalę rezultatu 5:4 (0:2, 4:1, 1:1).
NLRL rungtynių akimirka
NLRL rungtynių akimirka / NLRL nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Sostinės klubas galingai pradėjo rungtynes ir išsiveržė į priekį, antrojo kėlinio pradžioje įgijo saugų pranašumą – 3:0.

Elektrėnų komanda po šalto dušo pergrupavo savo jėgas ir ėmė vytis varžovus. Vilniečių nuostabai rezultatas ėmė tirpti, o trečiojo kėlinio viduryje jau tapo varžovų naudai.

VNA ekipa sugebėjo rezultatą išlyginti, tačiau visas mintis apie pratęsimą nubraukė VNA gynėjo klaida priešpaskutinę rungtynių minutę ir praleistas lemiamas įvartis.

Vilniečiai patyrė antrąjį pralaimėjimą iš eilės, Elektrėnai iškovojo pirmąją pergalę sezone.

ESC – VNA 5:4 (0:2, 4:1, 1:1)
ESC: D.Kazlauskas 2, L.Stepankevičius, A.Visockas, A.Poškus  po 1 įvartį.
VNA: V.Sevrukas 2, D.Nomanovas, K.Ašmontas po 1 įvartį.

Aukščiausio diviziono turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

Ledo ritulio lygos čempionate  Kretingos „Grifai“ sutriuškino Plungę

Nacionalinės ledo ritulio lygos (NLRL) I diviziono Vakarų konferencijoje Kretingos „Grifai“, be didesnio pasipriešinimo, rezultatu 6:1 (2:0, 3:1, 1:0) nugalėjo Plungės LRK.

Jau pirmajame kėlinyje išryškėjo Kretingos klubo pranašumas, kuris buvo paverstas dviem įvarčiais.
Antrajame kėlinyje Plungės ekipa buvo sušvelninusi rezultatą iki minimumo, tačiau neilgam. „Grifai“ po poros įvarčių greitai pabėgo nuo varžovų ir jų pranašumas abejonių nebekėlė.

Paskutiniajame kėlinuke kretingiškiai pelnė dar vieną įvartį ir įveikė varžovus triuškinamu skirtumu.

„Grifai“ – LRK 6:1 (2:0, 3:1, 1:0).
„Grifai“: A.Kožickas 2, V.Petkus, S.Gorelis, V.Bogdanovas, I.Kuzminovas po 1 įvartį.
LRK: R.Bružas 1 įvartis.

I diviziono „Vakarų“ diviziono turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

7. Klaipėdos „Toras“            1 0 0  0  1    2:13  0

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams