Olimpiniai čempionai kanadiečiai planetos ledo ritulio pirmenybėse Baltarusijoje į pusfinalį neprasimušė

Staigmeną Baltarusijos sostinėje vykstančio pasaulio vyrų ledo ritulio čempionato ketvirtfinalyje pateikė Suomijos rinktinė 3:2 (1:0, 0:2, 2:0) įveikusi olimpinius čempionus Kanados ledo ritulininkus.
Švedijos ledo ritulio rinktinė
Švedijos ledo ritulio rinktinė / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Pirmajame kėlinyje Ollis Palola (6:14) išvedė suomius į priekį, tačiau antrajame kėlinyje po tikslių Kyle'o Turriso (25:41) bei Marko Scheifele'o (32:08) smūgių jau priekyje 2:1 buvo kanadiečiai.

Vos prasidėjus trečiajam kėliniui Juuso Hietanenas (40:28) išlygino rezultatą, o pergalingą įvartį išvedusį suomius į pusfinalį įmušė Iiro Pakarinenas (56:52).

Suomijos komanda pusfinalyje susitiks su Čekijos rinktine, kuri ketvirtfinalyje 4:3 (1:1, 3:0, 0:2) įveikė praėjusių pirmenybių bronzos medalininkę JAV ekipą.

Kitą pusfinalio porą sudarys Rusijos ir Švedijos rinktinės.

Vieninteliai pralaimėjimo kartėlio pirmenybėse nepatyrę Rusijos ledo ritulininkai ketvirtfinalyje 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) nugalėjo Prancūziją, o paskutiniajame ketvirtfinalio susitikime pasaulio čempionė Švedijos komanda 3:2 (1:0, 1:2, 1:0) palaužė šeimininkės Baltarusijos ekipos pasipriešinimą.

Pagal panašų scenarijų vyko ir šis susitikimas: pirmajame kėlinyje Nicklas Danielssonas (13:41) išvedė švedus į priekį, o antrajame kėlinyje po Geoffo Platto (25:39) ir Aleksejaus Jefimenkos (34:14) įvarčių jau 2:1 pirmavo baltarusiai. Tačiau dar antrajame kėlinyje Jimmie'ui Ericssonui (37:27) pavyko išlyginti rezultatą, o pergalingą įvartį trečiajame kėlinyje įmušė Mattias Ekholmas (53:38).

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas