Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti

Padėtis komplikuojasi: Lietuvos jaunimo rinktinė patyrė skaudžią nesėkmę

Lietuvos jaunimo ledo ritulio rinktinėje Vilniuje patyrė pirmąją nesėkmę, kuri sukomplikavo pozicijas kautis dėl pirmosios vietos. Nesėkmingai startavę ir varžovams persvarą leidę įgyti lietuviai 3:6 nusileido Didžiosios Britanijos rinktinei.
Rungtynių akimirka
Rungtynių akimirka / nuotr. hockey.lt
Temos: 1 Ledo ritulys

Jau pačioje mačo pradžioje krito įvartis į Lietuvos rinktinės vartus. Iš arti pasižymėjo Austinas Mitchellas-Kingas (01:58, Patrickas Larkinas, Josephas Hazeldine‘as). Negana to, vėliau buvo skirtos dvi baudos minutės, kurios virto antruoju britų įvarčiu. Šį kartą iš artimos distancijos į Lauryno Lubio vartus pataikė Tyleris Cooperis (05:42, rez. perd. Masonas Aldersonas).

Po antrojo įvarčio Lietuvos rinktinės treneris Dougas Boulangeris paėmė pertraukėlę, po kurios lietuviai kuriam laikui perėmė iniciatyvą ir susikūrę daugumą vos jos nepavertė įvarčiu. Deja, bet Manto Stankiaus stiprus metimas įvarčiu nevirto.

Galiausiai lietuviai sugebėjo pramušti varžovų gynybą, kai po Luko Washco metimo ritulį į vartus pasiuntė Martynas Grinius (14:28, rez. perd. Timonas Mažulis, Lukas Washco). Deja, bet netrukus L.Washco skaudžiai krito ant ledo ir, nors vėliau jis bandė sugrįžti, galiausiai mačą puolėjas buvo priverstas stebėti iš šalies.

Antrojo kėlinio pradžioje Didžioji Britanija dar kartą prasižengė, o net porą kartų prie varžovų vartų kilo sumaištis, galėjusi pasibaigti įvarčiu, tačiau abu kartus britai ne tik atsilaikė patys, bet ir patys surengė pavojingas atakas. Negana to, besibaigiant ant nubaustųjų suolelio buvusio Patricko Larkino baudos minutėms, šis perėmė į ataką siųstą ritulį ir išbėgęs vienas prieš vartininką sugrąžino dviejų įvarčių pranašumą (23:56).

Nesėkmingą atkarpą užbaigė dar vienas nemalonus epizodas, kai nuo Lietuvos rinktinės gynėjo lazdos ritulys ketvirtą kartą kirto lietuvių vartų liniją, o įvartis užskaitytas Jordanui Buesai (25:06, rez. perd. J.Hazeldine‘as).

Po šio įvarčio į Lietuvos rinktinės vartus stojo Nikita Kuzminovas, kuriam po maždaug dešimties žaidimo minučių taip pat teko traukti ritulį iš savo vartų, kai jis mažumoje neturėjo šansų atremti artimą Alexo Grahamo metimą (35:29, rez. perd. Masonas Aldersonas, Cade‘as Neilsonas).

Nuotaiką antrajame kėlinyje šiek tiek pagerino tik M.Grinius, pačioje jo pabaigoje antruoju savo įvarčiu grąžinęs viltį rungtynėse (39:42, rez. perd. T.Mažulis, Dino Mukovoz).

Trečiasis kėlinys startavo dvejomis varžovų baudos minutėmis, o jų metu gerą progą pasižymėti turėjo T.Mažulis, šovęs virš vartų. Pasibaigus baudos minutėms ir mačui artėjant link pabaigos, dar vienas lietuvių metimas pataikė į skersinį, o vos po minutės A.Mitchellas-Kingas nubaudė lietuvius įvarčiu (49:06, rez. perd. P.Larkinas, Louisas Chabotas).

Keturių įvarčių deficitas ilgai neužsilaikė ir po mažiau nei minutės gavę kiekybinę persvarą antruoju bandymu pasižymėjo Timonas Mažulis. Iš pradžių nepataikęs į vartus vėliau, jis nuo gynėjo pasiuntė ritulį į oponentų vartus (49:53, rez. perd. M.Grinius).

Likus šešioms minutėms, lietuviai bandė mesti į lemiamą šturmą, o M.Grinius buvo arti dar vieno įvarčio, bet ritulys pataikė į virpstą. Galiausiai lietuvių pastangas nuslopino gautos baudos minutės.

Geriausiu mačo žaidėju šiandien išrinktas prie visų įvarčių prisidėjęs Martynas Grinius.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius