60-ą vietą pasaulio biatlono čempionate užėmė ir Diana Rasimovičiūtė, ir Tomas Kaukėnas

Pasaulio biatlono čempionate Rusijoje šeštadienį 60-ąją vietą moterų 7,5 km sprinto rungtyje užėmė Diana Rasimovičiūtė. Tokią pat poziciją vyrų sprinto varžybose pasiekė Tomas Kaukėnas.
Diana Rasimovičiūtė

Lietuvos biatlonininkė triskart suklydo šaudykloje, o distanciją įveikė per 26 minutes 42,7 sekundės.
Finiše D. Rasimovičiūtę nuo pirmenybių auksą aštuntą kartą per savo karjerą iškovojusios ir be klaidų šaudžiusios vokietės Magdalenos Neuner skyrė 4 minutės bei 01,0 sekundė.

24-erių metų dukart olimpinė čempionė Vokietijos biatlonininkė nuotolį įveikė per 20 minučių 31,2 sekundės.

Kitos dvi Lietuvos atstovės sprinto rungtyje pasirodė kukliau. Aliona Sosunova (26:42,7) buvo 93-ia, o Natalija Kočergina (27:44,8) tarp 102 dalyvių liko 98-a.

Sidabro medalis sprinto rungtyje atiteko suomei Kaisai Makarainen, o bronza tenkinosi Slovakijos atstovė Anastasija Kuzmina:

1. Magdalena Neuner (Vokietija)    20 min. 31,2 sek. (0)
2. Kaisa Makarainen (Suomija)     atsiliko 12,2 sek. (0)
3. Anastasija Kuzmina (Slovakija)          40,0 (1)
4. Olga Zaiceva (Rusija)                   47,7 (0)
5. Helena Ekholm (Švedija)               1:01,0 (0)
6. Jekaterina Jurlova (Rusija)           1:16,3 (0)
7. Tora Berger (Norvegija)               1:23,0 (2)
8. Marie Dorin (Prancūzija)              1:31,7 (0)
9. Miriam Gossner (Vokietija)            1:35,7 (2)
10.Valia Semerenko (Ukraina)             1:38,4 (2)
...
60.Diana Rasimovičiūtė                   4:01,0 (3)
...
93.Aliona Sosunova                       6:11,5 (3)
...
98.Natalija Kočergina                    7:13,6 (4)
...
102.Aleksandra Kamenčič (Moldova)        9:41,5 (5)

Planetos biatlono pirmenybėse Rusijoje šeštadienį 60-ąją vietą vyrų 10 km sprinto rungtyje užėmė Tomas Kaukėnas.

Lietuvos biatlonininkas dukart suklydo šaudykloje, o distancijoje sugaišo 27 minutes 22,4 sekundės.

Finiše T. Kaukėną nuo čempionato auksą iškovojusio vokiečio Arndo Peifferio skyrė 2 minutės 48,4 sekundės.

65-ąją vietą sprinte užėmė kitas Lietuvos atstovas Karol Dombrovski, 72-ąją poziciją su Australijos bei Didžiosios Britanijos biatlonininkais pasidalijo Karolis Zlatkauskas, o Aleksandras Lavrinovičius tarp 125 rungties dalyvių liko 107-as.

Sidabro medalį iškovojo prancūzas Martinas Fourcade'as, o bronzos apdovanojimu tenkinosi norvegas Tarjei Boe:

1. Arnd Peiffer (Vokietija)             24 min. 34,0 sek. (1 netaiklus šūvis)
2. Martin Fourcade (Prancūzija)        atsiliko 13,0 sek. (2)