Pasaulio biatlono čempionate geriausiai iš lietuvių sekėsi Tomui Kaukėnui

Vokietijoje vykstančiame pasaulio biatlono čempionate antradienį vyrų 20 km asmeninėse lenktynėse sėkmingiausiai iš keturių Lietuvos atstovų pasirodęs Tomas Kaukėnas užėmė 74-ąją vietą.
Tomas Kaukėnas
Tomas Kaukėnas / LBF

Lietuvis keturis kartus suklydo šaudykloje bei finiše 6 minutes 39,2 sekundės pralaimėjo aukso medalį iškovojusiam olimpinių žaidynių sprinto rungties bronzos medalininkui slovėnui Jakovui Fakui.

Karolis Dombrovskis finišavo 93-čias, Karolis Zlatkauskas – 104-as, o Aleksandras Lavrinovičius tarp 135 finišavusių biatlonininkų (3 nebaigė distancijos) liko 114-as.

Sidabro medalis atiteko prancūzui Simonui Fourcade'ui, o bronza tenkinosi Čekijos biatlonininkas Jaroslavas Soukupas:

1. Jakov Fak (Slovėnija)               46 min. 48,2 (1 baudos minutė)
2. Simon Fourcade (Prancūzija)         atsiliko 7,0 sek. (1)