Pasaulio biatlono čempionate mišrioje estafetėje Lietuvos komanda liko 25-a

Ketvirtadienį Čekijoje mišrios estafetės (2 po 6 km ir 2 po 7,5 km) lenktynėmis prasidėjo pasaulio biatlono čempionatas.
Varžybų akimirka
Biatlono varžybų akimirka / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Lietuvos komanda – Natalija Kočergina, Diana Rasimovičiūtė, Karolis Dombrovskis ir Tomas Kaukėnas – oficialiai nebuvo klasifikuota, tačiau, aplenkusi Didžiosios Britanijos ir Pietų Korėjos ekipa, užėmė 25-ąją vietą.

N.Kočergina pirmąjį etapą baigė paskutinė 27-a, D.Rasimovičiūtė po antrojo etapo pakilo į 25-ąją poziciją, K.Dombrovskis nukrito į 26-ąją vietą, o T.Kaukėnas sugrąžino 25-ąją poziciją.

Aukso medalius trečią kartą iš eilės iškovojo vos keturis papildomus šovinius panaudoję Norvegijos biatlonininkai. Tora Berger, Synnoeve Solemdal, Tarjei Boe ir Emilis Hegle Svendsenas distancijoje sugaišo 1 valandą 12 minučių 4,9 sekundės ir 20 sekundžių aplenkė po šešerių metų sidabrą iškovojusį Prancūzijos kvartetą.

Bronzos medalius pirmą kartą mišrių estafečių istorijoje iškovojo pirmenybių šeimininkai Čekijos biatlonininkai:

1. Norvegija 1 val. 12 min. 04,9 sek. (0 baudos ratų + 4 papildomi šūviai)