Pasaulio biatlono taurės septintojo etapo persekiojimo rungtyje Tomas Kaukėnas finišavo 28-as

Slovėnijoje vykstančiame septintajame Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) pasaulio taurės varžybų etape 28-ąją vietą tarp 57 dalyvių šeštadienį vyrų 12,5 km persekiojimo lenktynėse užėmė Sočio žiemos olimpinių žaidynių dalyvis Tomas Kaukėnas.
Tomas Kaukėnas
Tomas Kaukėnas / Alfredo Pliadžio nuotr.

Lietuvos biatlonininkas, pelnęs dar 13 įskaitinių taškų, po penkių klaidų šaudykloje buvo priverstas įveikti 5 baudos ratus, o finiše beveik pusketvirtos minutės pralaimėjo nugalėtoju tapusiam bei vos kartą šaudykloje suklydusiam rusui Antonui Šipulinui.

Tai buvo penktoji Rusijos biatlonininko pergalė šių varžybų istorijoje.

Nugalėtojas finiše 8,6 sekundės aplenkė švedą Bjoerną Ferry'į bei 27,4 sekundės trečiojoje pozicijoje likusį Sočio olimpiados čempioną norvegą Olę Einarą Bjoerndaleną.

1. Antonas Šipulinas (Rusija) 31 min. 02,8 sek. (1 baudos ratas)
2. Bjoernas Ferry (Švedija) atsiliko 8,6 sek. (2)
3. Ole Einaras Bjoerndalenas (Norvegija) 27,4 (2)
4. Dmitrijus Malyško (Rusija) 41,0 (3)
5. Dominikas Landertingeris (Austrija) 48,2 (1)
...
28. Tomas Kaukėnas 3:26,5 (5)
...
57. Damiras Raštičius (Serbija) 9:39,6 (7)

Pasaulio biatlono taurės vyrų varžybų bendrojoje įskaitoje T.Kaukėnas su 31 tašku pakilo į 68-ąją vietą, o pirmauja prancūzas Martinas Fourcade'as (po 15 rungčių iš 22):

1. Martinas Fourcade (Prancūzija) 606 tšk.