Pasaulio biatlono taurės varžybų pagrindinis prizas atiteko Darijai Domračevai

Rusijoje sekmadienį baigėsi paskutinis - devintasis - 2014-2015 metų sezono pasaulio biatlono taurės (BMW IBU World Cup) varžybų etapas. Pagrindinio prizo savininke pirmą kartą per savo karjerą tapo Sočios žiemos olimpinių žaidynių čempionė baltarusė Darja Domračeva, surinkusi 1092 taškus.
Darija Domračeva
Darija Domračeva / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Biatlonas

Antroji vieta atiteko Suomijos biatlonininkei Kaisai Makarainen (1044 tšk.), o trečiąja pozicija tenkinosi ukrainietė Valentina Semerenko (865 tšk.).

Lietuvos biatlonininkė Natalija Kočergina (3 tšk.) liko 91-a, o Gabrielė Leščinskaitė (2 taškai) tarp 97 klasifikuotų sportininkių buvo 95-a.

Lyderių rikiuotė bendroje pasaulio biatlono taurės varžybų įskaitoje (po visų 25 rungčių):

1. Darja Domračeva (Baltarusija) 1092 tšk.