Pasaulio biatlono taurės varžybų persekiojimo lenktynėse Tomas Kaukėnas finišavo 45-as

Vyrų bei moterų persekiojimo lenktynėmis sekmadienį Vokietijoje baigėsi pasaulio biatlono taurės varžybų penktasis etapas.
Tomas Kaukėnas
Tomas Kaukėnas / Biatlono federacijos nuotr.

Vyrų 12,5 km lenktynėse 45-ą vietą užėmė Tomas Kaukėnas, kuris buvo priverstas įveikti vieną baudos ratą, o nugalėtoju tapusiam ir be klaidų šaudžiusiam norvegui Emiliui Heglei Svendsenui finiše pralaimėjo 3 minutes 42,9 sekundės.

Antroji bei trečioji vietos persekiojimo lenktynėse atiteko slovėnui Jakovui Fakui bei rusui Jevgenijui Graničevui:

1. Emilis Hegle Svendsenas (Norvegija) 32 min. 38,2 (0 baudos ratų)

2. Jakovas Fakas (Slovėnija) atsiliko 18,0 sek. (0)

3. Jevgenijus Garaničevas (Rusija) 21,4 (1)

4. Simonas Ederas (Austrija) 25,5 (0)

5. Simonas Fourcade (Prancūzija) 27,2 (1) ...

45.Tomas Kaukėnas 3:42,9 (1) ...

57.Milanko Petrovičius (Serbija) 6:08,0 (9)

Pasaulio biatlono taurės varžybų vyrų lyderių rikiuotė (po 11 rungčių iš 22):

1. Martinas Fourcade (Prancūzija) 462

2. Emilis Hegle Svendsenas (Norvegija) 413

3. Johannesas Thingnesas Boe (Norvegija) 315

4. Jevgenijus Ustiugovas (Rusija) 300

5. Simonas Ederas (Austrija) 290

Moterų 10 km persekiojimo lenktynes laimėjo varžybų lyderė bendrojoje įskaitoje čekė Gabriela Soukalova, aplenkusi norvegę Torą Berger ir suomę Kaisą Makarainen:

1. Gabriela Soukalova (Čekija) 30 min. 39,8 sek. (0 baudos ratų)

2. Tora Berger (Norvegija) atsiliko 9,7 sek. (1)