Pasaulio biatlono taurės varžybų sprinte Karolis Dombrovskis finišavo 52-as

Vokietijoje vykstančiame ketvirtajame pasaulio biatlono taurės etape vyrų 10 km sprinto rungtyje šeštadienį 52-ą vietą užėmė Karolis Dombrovskis. Lietuvos biatlonininkas nė karto nesuklydo šaudykloje, o distanciją įveikė per 29 minutes 24,8 sekundės.
Karolis Dombrovskis
Karolis Dombrovskis / Agnės Mackevičiūtės nuotr.

Kitas Lietuvos atstovas šioje rungtyje Vytautas Strolia šaudykloje suklydo 5 kartus ir tenkinosi 87-a pozicija (31:00,8) tarp 99 klasifikuotų biatlonininkų.

Sprinto rungtį laimėjo sezono lyderis bendrojoje įskaitoje prancūzas Martinas Fourcade'as, aplenkęs Olę Einarą Bjoerndaleną ir rusą Timofejų Lapšiną:

1. Martinas Fourcade'as (Prancūzija) 27 min. 02,5 sek. (1 baudos ratas)
2. Ole Einaras Bjoerndalenas (Norvegija) atsiliko 4,4 sek. (1)
3. Timofejus Lapšinas (Rusija) 17,5 (1)
4. Johannesas Thingnesas Boe (Norvegija) 18,2 (2)
5. Benjaminas Wegeris (Šveicarija) 19,0 (2)
...
52. Karolis Dombrovskis 2:22,3 (0)
...
87. Vytautas Strolia 3:58,3 (5)
...
99. Dewjanas Kršmanovičius (Serbija) 7:50,2 (6)

Lyderių rikiuotė bendroje pasaulio taurės varžybų įskaitoje (po 9 rungčių iš 25):

1. Martinas Fourcade'as (Prancūzija) 421 tšk.