Pasaulio čempionatas: Kanada išspyrė Norvegijos rinktinę

Pirmadienį Prancūzijoje ir Vokietijoje tęsiasi pasaulio ledo ritulio čempionatas. Įtikinamą pergalę šventė B grupės lyderė Kanada, o Italijos rinktinė iškrito į žemesnį divizioną.
Kanados ledo ritulininkai
Kanados ledo ritulininkai / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

B grupės lyderė Kanada 5:0 sutriuškino Norvegiją ir užsitikrino pirmąją vietą grupėje.

Pirmajame kėlinyje pasižymėjo Braydenas Schennas ir Coltonas Parayko. Antrajame įvarčius pridėjo Markas Scheifele ir dublį pelnęs C.Parayko.

Trečiajame kėlinyje ketvirtą įvartį šiame čempionate įmušė Ryanas O'Reilly.

Norvegai šiose rungtynėse nė karto nesmūgiavo į vartų plotą.

Penktą pergalę iškovojusi Kanada su 16 taškų jau užsitikrino vietą kitame etape ir pirmąją vietą grupėje.

Norvegija su aštuoniais taškais rikiuojasi penkta ir jau nebeturi šansų patekti į ketvirtfinalį.

A grupės rungtynėse Danija 2:0 palaužė Italiją.

Trečiojo kėlinio pabaigoje vienas po kito įvarčius mušė Nichlas Hardtas ir Peteris Reginas.

Vos vieną tašką šiame čempionate iškovojusi Italija iškrito į žemesnį divizioną. Kitą sezoną italai ir B grupės pralaimėtojai slovėnai žais IA divizione.

Danija su septyniais taškais rikiuojasi šeštoje vietoje ir į atkrintamąsias kovas jau nepateks.

Pasaulio čempionato A ir B grupėse varžosi 16 komandų. Į ketvirtfinalį pateks po keturias geriausias abiejų grupių rinktines.