2017 05 11 /23:24

Pasaulio čempionatas: Rusija per 70 sek. nokautavo Daniją, Latvija patyrė nesėkmę

Ketvirtadienį pasaulio ledo ritulio čempionate, kuris vyksta Vokietijoje ir Prancūzijoje, sužaistos dar ketverios rungtynės. Pirmąjį pralaimėjimą patyrė Latvijos rinktinė.
Latvija nugalėjo Švediją
Latvija - Švedija / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

A grupėje Rusijos ledo ritulio rinktinė 3:0 nugalėjo Daniją ir pakilo į pirmąją vietą.

Ilgai danų gynybos nepramušę rusai spurtavo antrojo kėlinio pabaigoje, kai per nepilnas dvi minutes įmetė tris įvarčius. Pasižymėjo Bogdanas Kiselevičius, Sergejus Plotnikovas ir Nikita Gusevas.

Tai buvo jau ketvirtoji rusų pergalė ir trečioji per pagrindinį rungtynių laiką.

Su 11 taškų Rusijos rinktinė pakilo į pirmąją grupės vietą.

Trečią pralaimėjimą patyrę danai rikiuojasi septinti.

Kitose grupės rungtynėse Švedija 2:0 nugalėjo Latviją.

Pirmajame kėlinyje įvartį įmušė Gabrielis Landeskogas, o trečiajame pasižymėjo Elias Lindholmas.

Antrą pergalę iškovojusi Švedija pakilo į ketvirtą vietą. Pirmajį pralaimėjimą patyrę latviai liko antri.

B grupės rungtynėse Čekija per pratęsimą 1:0 palaužė Norvegiją.

Pergalingą įvartį įmušė Janas Kovaras.

Trečią pergalę iškovoję čekai su 7 taškais pakilo į trečiąją vietą. Tiek pat taškų turinti Norvegija rikiuojasi ketvirta.

Antrose grupės rungtynėse Kanada 3:2 nugalėjo Prancūziją.

Pirmajame kėlinyje Ryanas O Reilly išvedė kanadiečius į priekį, bet rezultatą išlygino Olivieris Dame-Malka.

Antrajame kėlinyje jau prancūzai pirmi išsiveržė į priekį - įmušė Damieras Fleury. Kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino Claude Giroux.

Trečiojo kėlinio pradžioje pergalingą įvartį Kanadai įmušė Marcas-Edouardas Vlasičius.

Ketvirtą pergalę iškovojusi Kanada išsilaikė pirmoje vietoje. Prancūzai rikiuojasi šešti.

Į čempionato ketvirtfinalį pateks po keturias geriausias A ir B grupės komandas.

Paskutines vietas grupėse užėmusios ekipos iškris į žemesnį divizioną.

Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas