Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti

Pasaulio čempionatui Vilniuje tikimasi surinkti geriausią visų laikų Lietuvos ledo ritulio rinktinę

Nacionalinė ledo ritulio lyga (NLRL) paskelbė išplėstinį Lietuvos ledo ritulio rinktinės kandidatų sąrašą. Jame įrašytus žaidėjus planuojama kviesti į pasiruošimo stovyklą rengtis Pasaulio ledo ritulio čempionato I diviziono B grupės kovoms, vyksiančioms Vilniuje balandžio 20–26 dienomis.
Lietuvos ledo ritulio rinktinė
Lietuvos ledo ritulio rinktinė / hockey.lt nuotr.

Sąrašą sudaro 39 ledo ritulininkai.

Rinktinės vyriausiasis treneris vokietis Berndas Haake tvirtino, kad, jei susirinks stipriausi ledo ritulininkai ir jų iki sezono pabaigos nepersekios traumos, tai bus neabejotinai stipriausia šalies rinktinė per visą istoriją.

„Kalbėjau su visais ledo ritulininkais ir nė vienas neatsisakė padėti komandai. Jei tinkamai susiklostys situacija ir galės atvykti visi kviečiami žaidėjai, turėsime labai stiprią rinktinę, kuri bus pajėgi kovoti dėl keliamų tikslų – iškovoti grupės medalius. Džiugu, kad visi žaidėjai nori žaisti Lietuvoje ir toks užsidegimas komandai tik į naudą“, – sakė B.Haake.

Rinktinės treneris ir toliau tęsia pažintį su Lietuvos ledo ritulininkais, beveik visus juos treneris aplankė jų klubuose.

Vokietis vasario pradžioje viešės JAV, kur stebės dvejas „New Jersey Devils“ klubo rungtynes NHL pirmenybėse, o vėliau aptars su šio klubo puolėju lietuviu Dainiumi Zubrumi žaidimo Lietuvos rinktinėje niuansus.

Pasak pranešimo, D.Zubrus po šeštadienio rungtynių su Bafalo „Sabres“ ekipa, kuriose patyrė stiprų smūgį į kaklą, jaučiasi puikiai ir tvirtina įdėmiai sekantis situaciją Lietuvoje.

„Sakiau, kad atstovausiu Lietuvos rinktinei, jei leis klubas. Tad nenustebau pamatęs savo pavardę kandidatų sąraše. Jaučiuosi gerai, komanda žaidžia taip pat neblogai, tiesa, pastaruoju metu žaidimas nėra stabilus. Keletą rungtynių laimime, keletą pralaimime. Tačiau lengvo gyvenimo NHL čempionate nebuvo niekada, tai – mūsų kasdienybė“, – hockey.lt portalui telefonu pasakojo D.Zubrus.

Galimybė pamatyti D.Zubrų Lietuvos rinktinėje atsirastų tuomet, jei „Devils“ klubas nepatektų į atkrintamąsias varžybas.

Išplėstiniame Lietuvos rinktinės kandidatų sąraše yra ir Nerijus Ališauskas, kuris paankstino peties traumos gydymą ir prieš Naujuosius metus gulėsi ant operacinio stalo, tikėdamasis pasveikti iki pasaulio čempionato Vilniuje.

„Nerijus, kaip ir visi gynėjai, yra labai svarbus mūsų komandai, kadangi didelio gynėjų pasirinkimo neturime. Vasarį stebėsiu Elektrėnų „Energijos“ žaidimą, ten nemažai kandidatų į rinktinės gynėjus. Svarbi Didžiojoje Britanijoje žaidžiančių gynėjų forma. Tačiau N.Ališausko pavyzdys rodo, kad turėsime motyvuotą rinktinę“, – sakė B.Haake.

Kandidatų sąraše daugiausia – septyniolika – Elektrėnų „Energijos“, žaidžiančios Baltarusijos aukščiausiosios lygos pirmenybėse, ekipos žaidėjų. Vienintelis ledo ritulininkas – Artūras Katulis – atstovauja Lietuvos ledo ritulio čempionate žaidžiančiai „Juodupės“ komandai.

Septyniolikoje pasaulio čempionatų Lietuvos ledo ritulio rinktinės garbę gynė Šarūnas Kuliešius, jis kandidatų sąraše yra vyriausias. Jauniausiajam – Edgarui Protčenkai –  septyniolika metų.

NLRL lygos organizuojamame čempionate sostinėje Lietuvos rinktinė tikisi iškovoti I diviziono B grupės apdovanojimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius