Pasaulio greitojo čiuožimo trumpuoju taku čempionate Agnė Sereikaitė 500 m sprinto rungtyje liko šešiolikta

Agnė Sereikaitė
viasat.lt / Agnė Sereikaitė
Šaltinis: BNS
0

Kanadoje vykstančiose pasaulio greitojo čiuožimo trumpuoju taku pirmenybėse Sočio (Rusija) žiemos olimpinių žaidynių dalyvė Agnė Sereikaitė šeštadienį 500 m sprinto rungtyje užėmė šešioliktąją vietą.

Lietuvė antrajame atrankos čiuožime 500 nuotolį įveikė per 44,294 sekundės ir, nusileidusi tik pasaulio čempionato bronzą 1500 m distancijoje iškovojusiai korėjietei Seung-Hi (44,098 sek.), užėmė antrąją vietą ir pateko į pagrindines varžybas.

Pirmojo etapo ketvirtajame čiuožime Lietuvos sportininkė sugaišo 43,560 sekundės ir, pagerinusi asmeninį rekordą, užėmė trečiąją vietą, tačiau kaip trečią iš keturių trečiojoje pozicijoje likusių dalyvių pateko į ketvirtfinalį.

Deja, ketvirtajame ketvirtfinalio čiuožime lietuvei neužteko jėgų ir, sugaišusi 44,692 sekundės, liko ketvirta.

Čempione tapo jau minėta korėjietė Seung-Hi Park, sidabras atiteko britė Elise Christie, o bronza tenkinosi kinė Kexin Fan.

Sočio žiemos olimpiadoje A.Sereikaitė 500 m sprinto rungtyje užėmė tik 24-ąją vietą.

Planetos pirmenybėse sekmadienį ji dar startuos 1000 m distancijoje, o 1500 m nuotolyje penktadienį užėmė aštuonioliktąją poziciją.