Pasaulio kalnų slidinėjimo taurės etapą laimėjo austras (nuotraukos)

Šveicarijoje vykusį planetos kalnų slidinėjimo taurės varžybų greitojo nusileidimo etapą šeštadienį laimėjo 30-metis austras Klausas Krollis, šių varžybų istorijoje iškovojęs trečią pergalę. Austrijos kalnų slidininkas 4450 m trasą įveikė per 2 minutes 31,28 sekundės.
Pasaulio kalnų slidinėjimo taurės etapą šeštadienį laimėjo austras
Pasaulio kalnų slidinėjimo taurės etapą šeštadienį laimėjo austras / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Vos 0,14 sekundės rungties nugalėtojui finiše pralaimėjo šveicaras Didier'as Cuche'as, o trečiąja pozicija tenkinosi kitas Šveicarijos kalnų slidininkas Carlo Janka, kurį nuo austro skyrė 0,39 sekundės:

1. Klaus Kroll (Austrija            2 min. 31,28 sek.
2. Didier Cuche (Šveicarija)             2:31,42
3. Carlo Janka (Šveicarija)              2:31,67
4. Andrej Jerman (Slovėnija)             2:31,72
5. Werner Heel (Italija)                 2:32,53

Planetos kalnų slidinėjimo taurės varžybų greitojo nusileidimo rungties lyderių rikiuotė (po 4 etapų iš 9):

1. Michael Walchoffer (Austrija)     269 tšk.
2. Silvan Zurbriggen (Šveicarija)    250
3. Klaus Kroll (Austrija)            190
4. Didier Cuche (Šveicarija)         179
5. Romed Baumann (Austrija)          146

Pasaulio kalnų slidinėjimo taurės varžybų lyderiai bendrojoje įskaitoje (po 18 rungčių iš 38):

1. Ivica Kostelič (Kroatija)         626 tšk.