Pasaulio ledo ritulio čempionate amerikiečiai autsaiderius įveikė tik po pratęsimo

Pirmosiose pasaulio ledo ritulio čempionato B grupės penktojo turo rungtynėse į trečiąją vietą vietą pakilusi praėjusių pirmenybių bronzos medalininkė JAV rinktinė (8 tšk.) penktadienį po pratęsimo 4:3 (1:1, 1:1, 0:1, 1:0) privertė pasiduoti autsaiderius Kazachstano (2 taškai) ledo ritulininkus.
JAV ledo ritulininkai
JAV ledo ritulininkai / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai:

8. Kazachstanas 5 0 0 2 3 11:22 2

Keturios geriausios kiekvienos grupės komandos pateks į pasaulio ledo ritulio čempionato Minske ketvirtfinalį.

Ketvirtą pergalę Baltarusijos sostinėje vykstančiame šešiolikos komandų pasaulio vyrų ledo ritulio čempionate iškovojo ir su 13 taškų aštuonių ekipų A grupės lydere tapo Kanados rinktinė, penktadienį 6:1 (1:0, 4:0, 1:1) sutriuškinusi autsaiderius Italijos (3 tšk.) ledo ritulininkus.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai:

1. Kanada 5 4 0 1 0 22:9 13
2. Švedija 4 3 1 0 0 11:5 11
3. Čekija 4 1 1 1 1 11:10 6
4. Norvegija 4 2 0 0 2 10:10 6
5. Prancūzija 4 1 1 0 2 10:9 5
6. Slovakija 4 1 0 1 2 11:14 4
7. Danija 4 1 0 0 3 8:14 3
8. Italija 5 1 0 0 4 4:16 3