Pasaulio ledo ritulio čempionate – latvių pergalė ir apmaudus britų sugrįžimas

Pasaulio ledo ritulio čempionatą Slovakijoje pergalingai pradėjo Latvijos rinktinė, B grupės rungtynėse 5:2 (1:1, 0:0, 4:1) įveikusi austrus.
Latvija – Austrija
Latvija – Austrija / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

A grupė

Danija – Prancūzija 5:4 (2:1, 1:3, 1:0, 0:0, 1:0)

Prancūzai antrajame kėlinyje įgijo dviejų įvarčių pranašumą, bet jo neišsaugojo. Pratęsime nė viena rinktinė nepasižymėjo, o baudinių serijoje sėkmingiau pasirodė Danija.

Vokietija – Didžioji Britanija 3:1 (0:0, 0:1, 1:2)

Likus žaisti 10 minučių, rezultatas buvo lygus 1:1, tačiau po 25 metų pertraukos į ledo ritulio elitą grįžę britai lemiamu metu nusileido vokiečiams.

Slovakija – Suomija 2:4 (1:2, 1:0, 0:2)

Atsilikinėdami įvarčiu slovakai mačo pabaigoje bandė gelbėti vartininką pakeisdami šeštuoju aikštės žaidėju, bet planas neišdegė - suomiai ketvirtuoju įvarčiu įtvirtino pergalę.

B grupė

Šveicarija – Italija 9:0 (4:0, 2:0, 3:0)

Pasaulio vicečempionai pasiekė kol kas rekordinę turnyro pergalę prieš komandą, kuri dar praėjusiais metais žaidė žemesniame divizione. Šveicarai į vartų plotą pataikė net 61 kartą.

Latvija – Austrija 5:2 (1:1, 0:0, 4:1)

Austrų gynėjas Patrickas Peteris jau susitikimo pradžioje užsidirbo net 25 baudos minutes ir ilgam savo komandą paliko žaisti mažumoje.

Norvegija – Čekija 2:7 (1:3, 0:2, 1:2)

Čekai, kuriems tai antroji pergalė turnyre, sužaidus 7 minutes jau pirmavo 2:0. Norvegams tai antras pralaimėjimas iš eilės.