Pasaulio ledo ritulio čempionate Rusija nušlavė Švediją ir pateko į finalą

„Scanpix“ nuotr. / Rungtynių akimirka
0

Šeštadienį pasaulio ledo ritulio čempionate Baltarusijos sostinėje Minske žaidžiamos pusfinalio rungtynės. Pirmajame pusfinalio susitikime Rusijos ledo ritulininkai 3:1 (2:1, 1:0, 0:0) nugalėjo švedus ir pateko į finalą.

Švedai pirmieji mušė įvartį ir pirmavo 1:0 jau 19-ąją rungtynių sekundę. Įvartį įmušė Oscaras Molleris. 14-ąją minutę rezultatą išlygino Sergejus Plotnikovas. 18-ąją minutę Rusija jau pirmavo 2:1, kai įvartį įmušė Sergejus Širokovas.

Antrajame kėlinyje rusai toliau didino pranašumą. 32-ąją minutę įvartį mušė Antonas Belovas.

Trečiasis kėlinys baigėsi be įvarčių ir Rusijos rinktinė pateko į čempionato finalą. Kitame pusfinalyje susitinka Čekijos ir Suomijos rinktinės.

Praėjusio čempionato nugalėtoja Švedijos rinktinė turės tenkintis kova dėl trečiosios vietos.