Pasaulio ledo ritulio čempionate Vilniuje Nyderlandus 4:0 sutriuškino ir Kroatija

Antrąją pergalę Vilniuje „Siemens“ arenoje vykstančio 2014 metų pasaulio ledo ritulio čempionato šešių komandų I diviziono B grupės varžybose iškovojo ir vienvalde šešių komandų turnyro lydere tapo Kroatijos rinktinė, pirmadienį antrojo turo rungtynėse 4:0 (2:0, 2:0, 0:0) nugalėjusi Nyderlandus.
Lietuva – Nyderlandai
Nyderlandų vartininkas vėl praleido keturis įvarčius / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Po įvartį nugalėtojams, kurie dar pernai žaidė II divizione, pelnė Tadija Miričius (04:47), Michaelas Novakas (06:26), Mislavas Blagusas (26:51) ir Ivanas Brencunas (29:26).

Pirmosiose antrojo turo rungtynėse pirmadienį Didžiosios Britanijos ledo ritulininkai 4:1 (0:0, 2:0, 2:1) įveikė Rumunijos ekipą.

Antrąjį turą pirmadienio vakarą užbaigs Lietuvos ir Lenkijos rinktinių rungtynės.

I diviziono B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kroatija 2 2 0 0 0 8:0 6
2. Lenkija 1 1 0 0 0 7:0 3
3. Lietuva 1 1 0 0 0 4:0 3
4. Didžioji Britanija 2 1 0 0 1 4:5 3
5. Nyderlandai 2 0 0 0 2 0:8 0
6. Rumunija 2 0 0 0 2 1:11 0

Pirmąją vietą turnyre užėmusi komanda iškovos kelialapį į I diviziono A grupę, o paskutine likusi ekipa iškris į II divizioną.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius