Pasaulio ledo ritulio čempionato I diviziono B grupės turnyre Vilniuje – pirmoji britų pergalė

Vilniuje "Siemens" arenoje tęsiasi 2014 metų pasaulio ledo ritulio čempionato šešių komandų I diviziono B grupės turnyras.
Didžiosios Britanijos ledo ritulininkai
Didžiosios Britanijos ledo ritulininkai / „Scanpix“ nuotr.

Pergalę pirmosiose antrojo turo rungtynėse iškovojo Didžiosios Britanijos ledo ritulininkai, kurie prieš metus kovojo I diviziono aukštesnėje A grupėje. Pirmadienį britai 4:1 (0:0, 2:0, 2:1) nugalėjo antrąją nesėkmę patyrusią Rumunijos ekipą ir su 3 taškais pavijo lyderius.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Benjaminas Daviesas (32:45), Jonathanas Phillipsas (34:35), Colinas Shieldas (45:47) ir Markas Garside'as (59:34), o garbės įvartį į britų vartus įmušė Otto Biro (59:16).

Antrajame dienos susitikime žaidžia Olandijos ir Kroatijos komandos, o antrąjį turą užbaigs Lietuvos ir Lenkijos rinktinių rungtynės.

I diviziono B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Lenkija 1 1 0 0 0 7:0 3
2. Kroatija 1 1 0 0 0 4:0 3
2. Lietuva 1 1 0 0 0 4:0 3
4. Didžioji Britanija 2 1 0 0 1 4:5 3
4. Nyderlandai 1 0 0 0 1 0:4 0
6. Rumunija 2 0 0 0 2 1:11 0

Pirmąją vietą turnyre užėmusi komanda iškovos kelialapį į I diviziono A grupę, o paskutine likusi ekipa iškris į II divizioną.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas