Publikuota: 2014 balandžio 23d. 19:24

Pasaulio ledo ritulio čempionato pirmojo diviziono B grupėje – pirmoji baudinių serija ir pirmasis kroatų prarastas taškas

Ledo ritulio teisėjas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Lietuva – Lenkija

Trečią pergalę iš eilės Vilniuje „Siemens“ arenoje vykstančio 2014 metų pasaulio ledo ritulio čempionato šešių komandų I (pirmojo) diviziono B grupės varžybose iškovojo antroje vietoje likusi Kroatijos rinktinė.

Trečiadienį antrosiose trečiojo turo rungtynėse Kroatijos ledo ritulininkai tik po baudinių serijos 4:3 (0:1, 1:1, 2:1, 0:0, 1:0) įveikė pirmąjį tašką iškovojusią bei penktojoje pozicijoje likusią Rumunijos ekipą, kuri likus pusseptintos minutės iki trečiojo kėlinio pabaigos pirmavo 3:1.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Borna Renduličius (30:24), Kenny's Macaulay's (53:27), Tadija Miričius (57:22) ir Igoris Jačmenjakas (65:00).

Pralaimėjusiųjų gretose įvarčiais pasižymėjo Levente Zsokas (7:32), Ede Mihaly's (24:37) bei Huba Borsas (46:20).

Vienvalde turnyro lydere lieka Lenkijos (9 tšk.) rinktinė, pirmosiose turo rungtynėse 5:1 (0:0, 1:0, 4:1) nugalėjusi trečią nesėkmę iš eilės patyrusią bei autsaidere tapusią Olandijos ekipą.

Paskutiniajame dienos susitikime Lietuvos komanda išmėgins jėgas su Didžiosios Britanijos ledo ritulininkais, kurie praėjusiame sezone rungtyniavo I diviziono A grupėje.

I diviziono B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Lenkija 3 3 0 0 0 15:3 9

2. Kroatija 3 2 1 0 0 12:3 8

3. Lietuva 2 1 0 0 1 6:3 3

4. Didžioji Britanija 2 1 0 0 1 4:5 3

5. Rumunija 3 0 0 1 2 4:15 0

6. Olandija 3 0 0 0 3 1:13 0

Pirmąją vietą turnyre užėmusi komanda iškovos kelialapį į I diviziono A grupę, o paskutine likusi ekipa iškris į II divizioną.