Pasaulio taurės etapas Rusijoje: persekiojimo lenktynėse biatlonininkė Diana Rasimovičiūtė finišavo 36-a

Baigiamajame – devintajame – Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) planetos taurės varžybų etape Rusijoje šeštadienį 36-ąją vietą moterų 10 km persekiojimo lenktynėse užėmė Diana Rasimovičiūtė.
Diana Rasimovičiūtė
Diana Rasimovičiūtė / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Lietuvos biatlonininkė šešis kartus suklydo šaudykloje ir finiše 4 minutes 51,1 sekundės pralaimėjo rungtį laimėjusiai baltarusei Darijai Domračiovai.

Antroji vieta persekiojimo lenktynėse užėmė suomė Kaisa Makarainen, o trečiojoje pozicijoje liko ukrainietė Vita Semerenko:

1. Darija Domračiova (Baltarusija)         32 min. 44,5 sek. (2 baudos ratai)
2. Kaisa Makarainen (Suomija)             atsiliko 24,8 sek. (2)
3. Vita Semerenko (Ukraina)                        32,1 (2)
5. Magdalena Neuner (Vokietija)                    54,2 (5)
5. Tora Berger (Norvegija)                       1:03,5 (1)
...
36.Diana Rasimovičiūtė                           4:51,1 (6)
...
47.Iris Waldhuber (Austrija)                     8:26,0 (4)

Bendrojoje pasaulio biatlono taurės varžybų įskaitoje Daina Rasimovičiūtė su 103 įskaitiniais taškais (po 25 rungčių iš 26) tebėra 49-a, o nugalėtojos titulą užsitikrino vokietė Magdalena Neuner:

1. Magdalena Neuner (Vokietija)              1196 tšk.