Publikuota: 2013 lapkričio 9d. 17:39

Pasaulio taurės greitojo čiuožimo trumpuoju taku varžybose Agnė Sereikaitė užėmė kuklią 32-ąją vietą

Agnė Sereikaitė (Nr. 165)
LČS nuotr. / Agnė Sereikaitė (Nr. 165)

Kukliai Italijoje vykstančiose 2013-2014 metų sezono greitojo čiuožimo trumpuoju taku pasaulio taurės trečiojo etapo varžybose Italijoje startavo devyniolikmetė Agnė Sereikaitė.

Geriausiai lietuvei sekėsi 500 m sprinto distancijoje, kurioje ji užėmė 32-ąją vietą tarp 65-ių dalyvių.

Atrankos varžybose čiuožėja iš Lietuvos nuotolį įveikė per 45,967 sekundės ir, nusileidusi tik amerikietei Jessicai Smith (45,819 sek.), užėmė antrą vietą tarp keturių dalyvių bei tiesiai pateko į pagrindines varžybas.

Pirmajame etape lietuvė 11 čiuožime sugaišo 45,115 sekundės ir liko trečia, tačiau buvo ketvirta tarp trečiąsias vietas užėmusių sportininkių ir pateko į aštuntfinalį, kurio ketvirtajame čiuožime už taisyklių pažeidimą buvo diskvalifikuota.

100 m distancijoje įveikusi atrankos barjerą A. Sereikaitė antrajame pagrindinių varžybų pirmojo etapo čiuožime liko ketvirta (1 min. 32,064 sek.) ir bendroje įskaitoje tenkinosi 37-ąja vieta tarp 66-ių dalyvių, o 1500 m distancijoje pirmajame rate penktajame čiuožime antra (2 min. 34,158 sek.) finišavusi ir į aštuntfinalį patekusi lietuvė trečiajame čiuožime vėl pažeidė taisykles ir buvo diskvalifikuota bei bendroje įskaitoje tenkinosi 40-ąją pozicija tarp 65-ių dalyvių.