Pirmasis Dainiaus Zubraus įvartis neišgelbėjo „Devils“ ledo ritulininkų nuo pralaimėjimo NHL čempionate

Pirmąjį įvartį ketvirtose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse pelnė Dainius Zubrus, tačiau 34-erių metų puolėjo Naujojo Džersio „Devils“ klubas patyrė pirmąjį pralaimėjimą.
Dainius Zubrus (8 numeris)
Dainius Zubrus (8 numeris) / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Antrąją vietą penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantys „Devils“ (7 tšk.) ledo ritulininkai sekmadienį svečiuose po pratęsimo 3:4 (0:2, 1:0, 2:1, 0:1) turėjo pripažinti šeštojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančios Monrealio „Canadiens“ (6 taškai) ekipos pranašumą.

34-erių metų lietuvis įvartį įmušė trečiajame kėlinyje (53:02) ir buvo išlyginęs rezultatą (3:3). Per nepilnas 18 žaidimo minučių (17:50) jis trissyk metė į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių.

Iš viso D.Zubraus sąskaitoje per ketverias šios sezono rungtynes – 1 įvartis bei 1 rezultatyvus perdavimas ir nė vienos baudos minutės.

Likusius įvarčius svečiams Monrealyje pelnė Patrikas Eliašas (23:26) bei Davidas Clarksonas (5:23).

Įvarčiais prie trečiosios iš eilės „Canadiens“ pergalės per keturis mačus prisidėjo Ryanas White'as (02:25), Brendanas Gallagheris (13:35), Brandonas Prustas (42:00) ir Andrejus Markovas (44:22).