Planetos biatlono taurės varžybų asmeninėse lenktynėse Natalija Kočergina finišavo 63-ia

Vokietijoje vykstančio pasaulio biatlono taurės varžybų penktojo etapo moterų asmeninėse 15 km lenktynėse Natalija Kočergina penktadienį finišavo 63-ia, o Diana Rasimovičiūtė liko 90-a.
Natalija Kočergina
Natalija Kočergina / Agnės Mackevičiūtės nuotr.

Pirmoji Lietuvos biatlonininkė šaudykloje suklydo 2 kartus, o finiše 5 minutes 20,9 sekundės pralaimėjo nugalėtoja tapusiai čekei Gabrielai Soukalova.

Antrąją Lietuvos sportininkę, šaudykloje suklydusią 6 kartus, nuo nugalėtojos bei šio sezono lyderės bendrojoje įskaitoje skyrė beveik 9 minutės – 8 minutės 58,2 sekundės.

Antroji vieta asmeninėse lenktynėse atiteko baltarusei Darijai Domračiovai, o trečia finišavo kita Čekijos biatlonininkė Veronika Vitkova:

1. Gabriela Soukalova (Čekija) 40 min. 32,6 sek. (1 baudos minutė)
2. Darija Domračiova (Baltarusija) atsiliko 34,3 sek. (2)