TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Dainius Zubrus ir „Devils“ po dviejų pratęsimų prasimušė į NHL Rytų konferencijos pusfinalį

Dainius Zubrus su komandos draugais švenčia pergalę
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Dainius Zubrus su komandos draugais švenčia pergalę
Šaltinis: BNS
0

Septintosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) atkrintamųjų varžybų Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio „Devils“ klubas ketvirtadienį svečiuose po dviejų pratęsimų 3:2 (1:0, 1:0, 0:2, 0:0, 1:0) įveikė Floridos „Panthers“ ledo ritulininkus ir, laimėjęs seriją iki keturių pergalių 4-3, pirmą kartą nuo 2007 metų laimėjo atkrintamųjų varžybų seriją.

Šeštąją vietą Rytų konferencijos reguliariajame sezone užėmę „Devils“ ledo ritulininkai pirmajame ketvirtfinalio mače išvykoje trečiojoje pozicijoje konferencijoje likusius varžovus įveikė 3:2 (3:0, 0:2, 0:0), o antrosiose rungtynėse patyrė nesėkmę – 2:4 (0:1, 0:2, 2:1).

Trečiąjį ketvirtfinalio mačą namuose Naujojo Džersio ekipa varžovams pralaimėjo 3:4 (3:2, 0:2, 0:0), ketvirtosiose rungtynėse iškovojo pergalę 4:0 (0:0, 1:0, 3:0), penktajame susitikime vėl nusileido varžovams 0:3 (0:0, 0:1, 0:2), o šeštąjį laimėjo po pratęsimo 3:2 (1:0, 1:2, 0:0, 1:0).

Ketvirtadienio rungtynėse 33-ejų metų lietuvis per 23 su puse žaidimo minutės (22:38) blokavo 2 varžovų metimus ir išvengė baudos minučių.

„Devils“ komanda po tikslių Adamo Henrique'o (01:29) ir Stepheno Giontos (29:15) pirmavo 2:0, tačiau trečiajame kėlinyje po Stepheno Weisso (45:02) ir Marcelo Goco (56:32) įvarčių šeimininkai išlygino rezultatą.

Pergalingą įvartį antrojo pratęsimo pradžioje įmušė Adamas Henrique'as (83:47).

NHL Rytų konferencijos pusfinalio serijoje iki keturių pergalių „Devils“ ledo ritulininkai žais su Vašingtono „Capitals“ komanda, kuri ketvirtfinalyje 4:3 (0:1, 2:1, 3:4, 2:1, 4:3, 3:4, 2:1) įveikė praėjusių metų Stenlio taurės laimėtoją Bostono „Bruins“ klubą.

Kitose ketvirtadienio NHL pirmenybių Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse Niujorko „Rangers“ klubas namuose 2:1 (0:0, 2:1, 0:0) įveikė Otavos „Senators“ ledo ritulininkus bei, laimėjęs seriją iki keturių pergalių 4-3, pateko į pusfinalį.