Po Švedijos pergalės prancūzams gresia iškritimas iš aukščiausio diviziono

Švedijos ledo ritulio rinktinė
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Švedijos ledo ritulio rinktinė
0

Pasaulio ledo ritulio čempionato A grupės varžybas užbaigė Švedijos ledo ritulininkai, paskutinėse rungtynėse 4:2 įveikę Prancūziją. Po 5-ojo pralaimėjimo pastariesiems gresia iškritimas į žemesnį divizioną.

Prisijunkite prie daugiau kaip 12 tūkst. sporto mėgėjų – tapkite 15min.lt sporto grupės nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite LIKE.

Sužaidus lygiai 11 minučių J.Josefsonas įmušė pirmąjį švedų įvartį, tačiau antrajame kėlinyje prancūzai vos per tris minutes išsiveržė į priekį. D.Fleury įmušė du įvarčius iš eilės (20:34, 22:52).

Vis dėlto, prancūzai po to antrajame kėlinyje gavo net 6 baudos minutes, o tuo pasinaudojo švedai. Žaidžiant daugumoje F.Forsbergas rezultatą išlygino (34:52).

Tik prasidėjus lemiama kėlinukui švedai parodė, kas aikštėje šeimininkas. F.Forsbergo (40:52) ir O.Ekmano-Larssono (43:27) pasiuntė prancūzus į nokdauną, iš kurio jie taip ir neatsikėlė.

Švedijos ledo ritulininkai į vartus smūgiavo net 41 kartą, 37 bandymus atrėmė vartininkas. Prancūzai atliko tik 17 metimų į vartus, surinko net 16 baudos minučių, tačiau švedai pasinaudojo tik viena proga įmušti daugumoje.

Po šios pergalės Švedija (16 tšk.) A grupėje greičiausiai liks antra, o prancūzams (3 tšk.) teks kovoti dėl išlikimo aukščiausiame divizione su Latvija (4 tšk.).