Po triuškinamos pergalės į pasaulio čempionato finalą iškopė Kanada

Pasaulio ledo ritulio čempionato pusfinalyje Kanados ledo ritulininkai šeštadienį vakare Tamperėje 6:1 nugalėjo Čekiją ir iškopė į finalą.
Dylanas Cozensas švenčia vieną iš dviejų savo įvarčių pasaulio čempionato pusfinalyje. / „Scanpix“/AP nuotr.
Temos: 2 Kanada Ledo ritulys

Čekai pirmieji pelnė įvartį, kai pasižymėjo Davidas Krejcki, bet Kanada išlygino rezultatą, o paskui spurtavo, kuomet pelnė tris įvarčius per tris minutes ir 19 sekundžių antrajame kėlinyje per rungtynes Tamperės „Nokia Arena“.

Dylanas Cozensas šeštadienį pelnė du įvarčius, o taip pat įvarčiais pasižymėjo Kentas Johnsonas, Adamas Lowry, Mattas Barzalas ir Cole'as Sillingeris.

Sekmadienį finale Kanada žais su Suomija, kuri kiek anksčiau šeštadienį pusfinalyje 4:3 palaužė JAV rinktinę. Amerikiečiai su čekais žais dėl bronzos medalių.

Finalą supa didelė intriga, nes susitinka pastaruoju metu dominuojančios komandos.

Kanada gina pasaulio čempionų titulą, bet Suomija šiemet laimėjo olimpinį auksą Pekine, o planetos pirmenybėse finalą pasiekė trečią kartą paeiliui.