Pratęsimo prireikė ir antrose NHL finalo rungtynėse

Antrosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės varžybų finalo rungtynėse Rytų konferencijos čempionė Bostono „Bruins“ komanda šeštadienį svečiuose po pratęsimo 2:1 (0:1, 1:0, 0:0, 1:0) įveikė reguliariojo sezono nugalėtoją bei Vakarų konferencijos čempioną Čikagos „Blackhawks“ klubą ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 1-1.
Rungtynių akimirka / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmąjį susitikimą savo aikštėje Čikagos ledo ritulininkai laimėjo tik po trijų pratęsimų – 4:3.

Šeštadienio rungtynėse šeimininkai pirmavo po Patricko Sharpo (11:22) įvarčio, tačiau antrajame kėlinyje Chrisas Kelly's (34:58) išlygino rezultatą, o pirmojo pratęsimo antroje pusėje pergalingą įvartį įmušė Danielis Paille'as (73:48).

Dabar serija keliasi į Bostona, kur pirmadienį ir trečiadienį bus žaidžiamos trečiosios bei ketvirtosios finalo rungtynės.

„Blackhawks“ ekipa Stenlio taurės savininke buvo keturis (1934, 1938, 1961 ir 2010) kartus, o „Bruins“ šešis – 1929, 1939, 1941, 1970, 1972 bei 2011 metais.