„Predators“ ledo ritulininkai NHL pirmenybėse iškovojo penkioliktą pergalę

Penkioliktą pergalę 22-ose šio sezono NHL rungtynėse iškovojo bei į antrąją vietą keturiolikos ekipų Vakarų konferencijoje pakilo „Nashville Predators“ (32 tšk.) klubas.
„Predators“ ledo ritulininkai
„Predators“ ledo ritulininkai / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 NHL Ledo ritulys

Ketvirtadienį namuose 17,1 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Predators“ ledo ritulininkai po pratęsimo 1:0 (0:0, 0:0, 0:0, 1:0) įveikė septynioliktą nesėkmę per 23 mačus patyrusią Vakarų konferencijos autsaiderę „Edmonton Oilers“ (15 taškų) komandą.

Vieninteliu įvarčiu prie trečiosios iš eilės arenos šeimininkų pergalės čempionate prisidėjo Filipas Forsbergas (63:55).

„Predators“ vartininkas Pekka Rinne'as atrėmė 37 svečių metimus, įskaitant Jordano Eberlės baudinį pratęsimo pradžioje.

Aštuntą pralaimėjimą iš eilės patyrusio „Oilers“ klubo vartininko Viktoro Fastho sąskaitoje – 24 atremti varžovų metimai.