„Predators“ ledo ritulininkai po pratęsimo nugalėjo absoliutų NHL čempionato lyderį

Antrą pergalę iš eilė NHL rungtynėse iškovojo trečiąją vietą keturiolikos ekipų Vakarų konferencijoje užimantis "Nashville Predators" (45 pergalės ir 29 pralaimėjimai; 98 tšk.) klubas.
„Predators“ ledo ritulininkai
„Predators“ ledo ritulininkai / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Antradienį namuose 17,1 tūkst. žiūrovų akivaizdoje Nešvilio ledo ritulininkai po pratęsimo 3:2 (1:0, 0:2, 1:0, 1:0) nugalėjo dvidešimt aštuntą nesėkmę per 74 mačus patyrusią šešiolikos ekipų Rytų konferencijos bei absoliučią lygos lyderę „Montreal Canadiens“ (100 taškų) komandą.

Įvarčius arenos šeimininkams pelnė Mattiasas Ekholmas (9:10), Ryanas Ellisas (47:56) ir Filipas Forsbergas (61:54), o „Predators“ vartininkas Pekka Rinne atrėmė 27 svečių metimus.

„Canadiens“ gretose įvarčiais pasižymėjo Brendanas Gallagheris (22:28) bei Davidas Desharnaisas (32:42), o vartininko Carey'io Price'o sąskaitoje – 28 atremti arenos šeimininkų metimai.

100 taškų NHL reguliariajame sezone „Canadiens“ ledo ritulininkai surinko jau aštuonioliktą kartą, tačiau du sezonus iš eilės tai padaryti jiems pavyko pirmąsyk nuo 1987-1989 metų.