„Rangers“ ledo ritulininkai – per žingsnį nuo NHL Rytų konferencijos čempionų titulo

„Rangers“ švenčia pirmą pergalę konferencijos finale
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / „Rangers“ švenčia trečiąją pergalę konferencijos finale
0

Ketvirtosiose NHL Stenlio taurės atkrintamųjų varžybų Rytų konferencijos finalo rungtynėse „New York Rangers“ klubas sekmadienį 18 tūkst. žiūrovų akivaizdoje po pratęsimo namuose 3:2 (1:0, 1:1, 0:1, 1:0) nugalėjo „Montreal Canadiens“ ledo ritulininkus bei serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3-1.

Pirmuosius du finalo serijos mačus išvykoje „Rangers“ laimėjo 7:2 (2:0, 2:1, 3:1) ir 3:1 (2:1, 1:0, 0:0), o trečiąsias rungtynes savo arenoje pralaimėjo po pratęsimo 2:3 (1:0, 0:1, 1:1, 0:1).

Įvarčius nugalėtojams sekmadienį pelnė Carlas Hagelinas (7:18; 1 rezultatyvus perdavimas), Derickas Brassardas (39:04) ir Martinas St. Louisas (66:02).

Svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Francis Bouillonas (28:08) ir P.K. Subbanas (42:00).

„Canadiens“ vartininkas Dustinas Tokarskis atrėmė 26, o „Rangers“ vartininkas Henrikas Lundqvistas – 27 varžovų metimus.

Penktąsias Rytų konferencijos finalo serijos rungtynes komandos antradienį žais Monrealyje.