Rusijos biatlono viltis Antonas Šipulinas pirmą kartą nugalėjo pasaulio taurės varžybose

A.Šipulinas
AFP/„Scanpix“ nuotr. / A.Šipulinas
0

Rusijos biatlonininkas Antonas Šipulinas pasaulio taurės varžybų 10 kilometrų sprinto rungtyje iškovojo pirmąją vietą ir šiose varžybose pasiekė pirmąją savo pergalę karjeroje. 2010-ųjų olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtojas distanciją įveikė per 23 min.36.29 sek.

Tris kartus olimpinis čempionas ir puikiai šaudęs vokietis Michaelis Greisas beveik dešimčia sekundžių atsiliko nuo nugalėtojo ir finišavo antras. Dar viena vankuverio olimpinių žaidynių žvaigždė norvegas Larsas Bergeris finišavo trečias, nuo nugalėtojo atsilikęs beveik 30 sekundžių.

Praėjusią savaitę šis norvegas iškovojo pergalę pasaulio taurės varžybose.

23-ejų tris kartus pasaulio jaunimo čempionas A.Šipulinas anksčiau yra pasiekęs ketvirtąją vietą pasaulio taurėje.