15min be reklamos
2022 08 09, 19:45

S.Ambrulevičius pasisakė apie P.Vanago ir M.Drobiazko sprendimą: „Burbulas subliuško“

Apie Povilo Vanago ir Margaritos Drobiazko sprendimą dalyvauti Rusijos ruporo Dmitrijaus Peskovo žmonos Tatjanos Navkos organizuojamame ledo šou „Gulbių ežeras“ pasisakė ir ryškiausia šių dienų Lietuvos dailiojo čiuožimo žvaigždė Saulius Ambrulevičius.
Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius
Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Pateikiame čiuožėjo nuomonę, kurią jis publikavo feisbuke.

Herojai...

Kiekvienas sportininkas savo karjeroje atranda ne vieną ir ne du herojus, kurie tampa pavyzdžiu bei motyvuoja bandyti kelti savo sugebėjimus į aukštumas. Ir tuos savus herojus pagaliau sutinkant gyvai, su jais bendraujant bei bendradarbiaujant, kartais stebuklo burbulas subliuška, o kartais tik sustiprėja.

Mano asmeninėje karjeroje tų bliuškimų būta begalė. Su Povilu ir Margarita teko dirbti jau beveik dvi dešimtis metų. Sekant jų sporto pasiekimais, dalyvaujant jų rengiamuose šou, geriant kiekvieną jų patarimą su didžiausiu troškuliu, ta pagarbos kiekybė bei herojų statula spindėjo vis stipriau ir ryškiau. Neslėpsiu, po pastarųjų dienų įvykių nusivylimas savo herojais slegiantis...

Nuo pat pirmų dienų pyktis dėl Rusijos veiksmų Ukrainoje buvo verdančio vandens lygyje. Tai turbūt pirmas karas mūsų naujoje, laisvos šalies kartoje, kuris jaučiamas tokiu artimu, asmeniniu lygiu. Kai tavo draugai yra bombarduojami ir tu kas rytą atsikėlęs galvoji, ar jie vis dar gyvi... O jie ne tik sugeba tai išgyventi, bet kartu pasinaudoja dailiojo čiuožimo sporto platforma, nesiruošę atvažiuoja į pasaulio čempionatą ir palieką tokią žinutę, kurios nenurašysi ir nenupasakosi jokiais žodžiais... Supratau tuomet – tai yra dar vieni mano herojai.

Kaip kas pasirenka savo gyvenimo kelią, tai yra jų asmeninis reikalas. Kaip Povilas su Margarita nusprendė eiti savo kelią – taip pat jų reikalas. Neturiu teisės jų teisti, bet turiu teisę į savo nuomonę. Dailusis čiuožimas yra sporto šaka, kuri amžinai buvo kupina dramos ant ledo ir jo užkulisiuose. Bet viena yra žodžiai, o kita yra veiksmai, kur pastarieji visada skamba garsiau. Ir, deja, veiksmai suskambėjo šįkart kitaip.

Jų pasiekimų Lietuvai paneigti negali niekas, jie buvo, yra ir bus ryškiausia Lietuvos šokių ant ledo pora Lietuvos istorijoje. Bet verčiamas naujas lapas mūsų šalies čiuožimo istorijoje dabar kitoks.

O mes, lietuvis su puse, bei kiti likę Lietuvos dailiojo čiuožimo sportininkai toliau ruošimės naujiems startams, naujam sezonui. Ir sieksime parodyti save kuo stipriausiai ir doriausiai tarptautinėse arenose, garbingai nešdami Lietuvos vardą bei vėliavą ant savo nugarų. Tad neteiskite mūsų bei mūsų sporto vadovų už kelių žmonių veiksmus. Deja, bet dar vienas burbulas bliukšta...

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką