Skandinavijos rinktinių pergalės pasaulio ledo ritulio čempionate Minske

Suomijos ledo ritulio rinktinė
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Suomijos ledo ritulio rinktinė
Šaltinis: BNS
0

Ketvirtąją pergalę iš eilės Baltarusijos sostinėje vykstančiame šešiolikos komandų pasaulio vyrų ledo ritulio čempionate iškovojo ir su 11 taškų aštuonių ekipų A grupės lyderės poziciją susigrąžino pasaulio čempionė Švedijos rinktinė, ketvirtadienį 2:1 (0:0, 2:0, 0:1) įveikusi penktojoje pozicijoje likusią Prancūzijos ekipą.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai:

8. Italija 4 1 0 0 3 3:10 3

Paskutiniosiose B grupės ketvirtojo turo rungtynėse Suomijos komanda 2:0 (1:0, 0:0, 1:0) nugalėjo pirmenybių šeimininkę Baltarusiją ir su 6 taškais pakilo į trečiąją vietą.

Taip pat 6 taškus turintys baltarusiai smuktelėjo į penktąją poziciją.

B grupėje pirmauja visas keturias pergales iškovojusi Rusijos (12 tšk.) ledo ritulininkai.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai:

8. Kazachstanas 4 0 0 1 3 8:18 1

Keturios geriausios kiekvienos grupės komandos pateks į pasaulio ledo ritulio čempionato Minske ketvirtfinalį.