Slidinėjimo pasaulio taurės varžybose Italijoje – šveicaro ir lenkės pergalės

„Tour de Ski“ slidinėjimo varžybose, kurių rezultatai sumuojami su pasaulio taurės etapuose iškovotais taškais, pergales iškovojo sezono lyderiai.
Slidininkas Dario Cologna
Slidininkas Dario Cologna. / „Scanpix“ nuotr.

Vyrų 35 km persekiojimo lenktynėse laisvuoju stiliumi pirmas finišavo šveicaras Dario Cologna (1 val. 20 min. 06,9 sek.), aplenkęs Marcusą Hellnerį (1:21:13,2) bei norvegą Petterį Northugą (1:21:46,8).

Pasaulio taurės vyrų varžybų lyderių rikiuotė (po 15 rungčių iš 31):

1. Dario Cologna (Šveicarija)             738 tšk.
2. Aleksandras Legkovas (Rusija)     651
3. Marcusas Hellneris (Švedija)         505
4. Danielis Rickardssonas (Švedija) 402
5. Lukašas Baueris (Čekija)              388

Moterų 15 km persekiojimo lenktynes laisvuoju stiliumi laimėjo lenkė Justyna Kowalczyk (37:41,7). Antra finišavo italė Arianna Follis (38:03,9), o trečiąja pozicija tenkinosi kita Italijos slidininkė Marianna Longa (38:04,3).