Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sostinės ledo ritulio akademija stiprinasi treneriu iš Kanados

Sostinės ledo ritulio akademiją papildė treneris iš Kanados Chrisas Woodfordas
Sostinės ledo ritulio akademiją papildė treneris iš Kanados Chrisas Woodfordas
Šaltinis: 15min
0
A A

Šią savaitę Sostinės ledo ritulio akademijos pagrindinis treneris Artūras Katulis sulaukė smagių žinių – prie jo komandos prisijungė vartininkų treneris iš Kanados Chrisas Woodfordas.

„Tai yra puiki žinia visai mūsų akademijos bendruomenei. Mano tikslas nuo pat pradžių burti profesionalius trenerius po vienu stogu, kad galėtume siekti pačių aukščiausių tikslų ir kartu tobulėti. Ch. Woodfordas yra tikras profesionalas, turintis 16 metų trenerio patirties. Jis dirbo su įvairiomis ledo ritulio komandomis Kanadoje, JAV, Britanijoje. Tai tikras kanadietis, kuriam ledo ritulys yra visas jo gyvenimas“ – sakė Artūras Katulis.

Chrisas Woodfordas yra vartininkų treneris, tačiau taip pat yra dirbęs ir turi didelę patirtį kaip komandos treneris. Tad pirmiausia jo užduotis akademijoje bus padėti pagrindiniam terneriui A. Katuliui.

Tuo pačiu naujajam treneriui bus sudarytos sąlygos bei pagalba dirbti su visais Lietuvos vartininkais. Kaip teigia Ch. Woodfordas, jo stiprioji pusė ir patirtis yra vartininkų treniravimas.

„Ledo ritulį žaidžiu jau dvidešimt šešis metus, dvidešimt keturis iš jų – esu vartininko pozicijoje. Nuo 1998 metų dirbu ledo ritulio treneriu, iš jų 15 metų dirbu kaip vartininkų treneris.

Daug teko dirbti ledo ritulio ir specializuotose vartininkų stovyklose. Turiu daug patirties organizuojant privačius vartininkų mokymus. Mano mažiausiam mokiniui buvo šešeri, o vyriasiam – šešiasdešimt. Tad manau, kad mano patirtis pravers ir Lietuvos vartininkams“, – pasakojo Ch. Woodfordas.

Sostinės ledo ritulio akademija savo veiklą pradėjo parėjusių metų rudenį. Akademijos įkūrėjas ir pagrindinis treneris Lietuvos rinktinės kapitonas, profesionalus žaidėjas Artūras Katulis. A. Katulis žaidė Rusijoje, Suomijoje, Danijoje, Baltarusijoje, Latvijoje ir Ukrainoje.

Šis žaidėjas buvo pirmasis lietuvis, kuris pasirašė kontraktą su Suomijos aukščiausiąja lyga. Šiuo metu akademijoje jau treniruojasi virš keturiasdešimt ledo ritulininkų. Mažiausiam žaidėjui – trys, didžiausiam – vienuolika. Tikimasi, kad dar šį sezoną akademijoje auklėtinių skaičius pasieks penkiasdešimt narių ir kitais metais bus galima suformuoti kelias akademijos komandas.

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką