Tai bent skrydis: pavojingiausioje trasoje slidininkas Peteris Fillas meistriškai išvengė sužalojimų

Šeštadienio popietę Austrijos Kitzbuhelio trasoje vyko prestižiškiausias kalnų slidinėjimo pasaulio taurės etapas. Greitojo nusileidimo rungtyje nebuvo išvengta incidentų – tik per stebuklą sunkiai nesusižeidė italas Peteris Fillas.
Peteris Fillas ore padarė salto ir išvengė traumų
Peteris Fillas ore padarė salto ir išvengė traumų / Youtube.com stop kardas

Sporto grupė „Facebook“. Prisijunk ir tu, spausk LIKE.

Slidininkas viename iš trasos posūkių neišlaikė pusiausvyros, atsitrenkė į apsauginius tinklus, pakilo į orą, tuomet padarė salto, kojomis palietė žemę ir griuvo.

Prie P.Fillo, kuris nuskriejo dar keliasdešimt metrų, iškart prišoko medikų komanda, tačiau rimtesnių sužalojimų italui pavyko išvengti. Netrukus jis atsistojo ir išskubėjo į išsamesnę medicininę apžiūrą. Vis dėlto, užsienio žiniasklaida skelbia, kad P.Fillas nepatyrė jokių traumų.

Iš trasos taip pat išlėkė, tačiau rimtesnių sužalojimų nepatyrė prancūzas Johanas Clarey.

Pasaulio taurės varžybų etapo nugalėtoju tapo italas Dominias Paris. Jis tapo tik antruoju Italijos slidininku istorijoje, kuriam pavyko triumfuoti prestižinėje Kitzbuhelio trasoje.

3.3 km ilgio distanciją italas įveikė per 1 min. 57,56 sek. „Kiekvienas slidininkas svajoja čia nugalėti. Kai tavo svajonė išsipildo, jautiesi tiesiog nepakartojamai“, – sakė D.Paris.

Atsilikęs vos 0,13 sek. antrąją vietą užėmė kanadietis Erikas Guay‘us, bronzą iškovojo Hannesas Reicheltas iš Austrijos.

Į garsiausią ir pačią sudėtingiausią pasaulio taurės varžybų slidinėjimo trasą šeštadienį susirinko daugiau nei 50 tūkstančių žmonių. Greitojo nusileidimo varžybas stebėjo ir pats Arnoldas Schwarzeneggeris.

Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas