2026-05-11 15:41

Toliau ledėja Rusijoje: Drobiazko ir Vanagas pasirodė su Raudonosios armijos uniformomis

Margarita Drobiazko ir Povilas Vanagas toliau meilinasi Kremliaus kariniam režimui. Buvę Lietuvos šokėjai ant ledo su karinėmis uniformomis pasirodė per Rusijoje švenčiamos gegužės 9-osios dienos renginį Čeliabinske.
Margarita Drobiazko ir Povilas Vanagas (stovi kairiau) šoko ant ledo per Raudonos armijos šventę Rusijoje.
Margarita Drobiazko ir Povilas Vanagas (stovi kairiau) šoko ant ledo per Raudonos armijos šventę Rusijoje.

Nuo karinėmis uniformomis aprengtų mažų mergaičių iki prigesusių dailiojo čiuožimo žvaigždžių – toks ledo šou surengtas Čeliabinske.

Karą Ukrainoje tęsiančios Rusijos renginyje „Atminties dienoraštis“ gegužės 9-osios proga pasirodė ir Margarita Drobiazko su Povilu Vanagu.

54 metų buvusi čiuožėja ir 55 metų buvęs čiuožėjas ne pirmą kartą pasirodė Kremliaus ruporo Dmitrijaus Peskovo žmonos Tatjanos Navkos rengiamame ledo šou.

Renginys Čeliabinske buvo skirtas gegužės 9-ąjai dienai. Rusijoje ši diena vadinama pergalės diena, kuria švenčiama laimėjus karą prieš Vokietijos nacius.

Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse ši diena vertinama kaip okupacijos ir valstybingumo praradimo data dėl nelaukiamos Raudonosios armijos sugrįžimo į svetimas žemes.

Pagrindinės gegužės 9-osios iškilmės vyko Raudonojoje aikštėje prie Kremliaus, kur tradiciškai parade būna ypač daug karinės technikos demonstravimo.

Ledo šou irgi netrūko militaristinių detalių. Ant ledo buvo vaizduojamas tankas ir kariai su automatais. Kariniais rūbais buvo aprengta ir daugybė mergaičių.

Renginio pristatyme navkaarena.ru svetainėje renginys renginys reklamuojamas taip: „Tatjanos Navkos ledo šou „Atminties dienoraštis“ pasirodys pasaulinio dailiojo čiuožimo žvaigždės, daugkartiniai Rusijos, Europos ir pasaulio, olimpiniai čempionai: Viktorija Sinicina, Nikita Kacalapovas, Tatjana Navka, Piotras Černyševas, Markas Kondratiukas, Adelina Sotnikova, Jevgenija Tarasova, Vladimiras Morozovas, Aleksejus Tichonovas, Marija Petrova, Margarita Drobiazko, Povilas Vanagas, Maksimas Kovtunas ir kiti žymūs čiuožėjai.“

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą