Tomas Kaukėnas pasaulio kariškių žaidynėse užėmė 46-ąją vietą

Prancūzijoje vykstančių antrųjų pasaulio kariškių žiemos žaidynių vyrų biatlono varžybose trečiadienį geriausiai iš lietuvių sekėsi Tomui Kaukėnui, kuris užėmė 46-ąją vietą.
Tomas Kaukėnas
Tomas Kaukėnas / Biatlono federacijos nuotr.

T. Kaukėnas 10 km sprinto lenktynėse sugaišo 27 minutes 50,03 sekundės ir 3 minutėmis 1,36 sekundės atsiliko nuo čempionu tapusio italo Luko Hoferio (24:48,67).

Sidabras atiteko šveicarui Benjaminui Wegeriui (25:12,13), bronza – prancūzui Simonui Fourcade'ui (25:27,86).

Karolis Dombrovskis (28:22,41) trečiadienio lenktynėse užėmė 53-ąją vietą, o Karolis Zlatkauskas (29:04,84) liko 60-tas tarp 98-ių lenktynes baigusių biatlonininkų.